JA! - Nastolatka, Mama
Jeśli chciałabyś uczestniczyć w warsztatach lub w jakikolwiek sposób możemy Ci pomóc, pisz na adres: mama@aletheia-art.pl dzwoń lub wyślij SMS-a o treści "mama" na całodobowy nr: 607 801 217.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe!!!Patronat medialny


Inne projektyW latach 2006 - 2007 Stowarzyszenie Aletheia było koordynatorem na terenie Małopolski projektu "Pracownia Umiejętności" Akademii Filantropii w Polsce.

Program realizowaliśmy na terenie Lanckorony, Stryszowa, Mucharza i Kalwarii Zebrzydowskiej z młodzieżą pragnąca wcielać w życie własne plany, pasje i marzenia.

2006 - 2010 Stowarzyszenie realizowało własne projekty w ramach działalności statutowej, m.in. Wakacyjny Festiwal Twórczości, Rozwijaj się Twórczo! oraz cykle warsztatów artystyczno - edukacyjnych dla różnych środowisk.

Rozpoczynamy również przygotowania do dwuletniego międzynarodowego projektu Grundtviga w ramach programu "Uczenie się przez całe życie", którego będziemy partnerem w Polsce. Program skierowany jest do nauczycieli i rodziców krajów Unii Europejskiej i ma na celu zbadanie obecnie dostępnych modeli rodzicielskich dla ich skuteczności w dziedzinie zróżnicowania kulturowego.

Planowana data rozpoczęcia projektu: marzec/kwiecień 2012, czas trwania: 2 lata.
Aletheia-art.pl | tel. 721 831 995
Realizacja: Studiostudio gerafik - tworzenie stronGeRAFIK