Warsztaty


W ramach projektu "JA! - Nastolatka, Mama" zaplanowane zostały cykle bezpłatnych warsztatów, w których mogą brać udział nastoletnie mamy z terenu Krakowa.

Cykl warsztatów artystyczno - edukacyjnych pozwalających nastoletnim mamom rozwijać własne pasje, poszerzać wiedzę na temat możliwości edukacji, samorozwoju i wychowania dziecka.

1. Cykl spotkań "Nastolatka" - marzec/kwiecień 2012
Cykl warsztatów artedukacyjnych z elementami sztuk plastycznych, komunikacji pozawerbalnej, świadomości mowy ciała i wyrażania własnych emocji. Zajęcia będą miały na celu uwolnienie naturalnych emocji i zachowań młodych dziewcząt, podkreślenie ich osobowości, odkrycie pasji i wzmocnienie pozytywnego myślenia o sobie i własnej przyszłości.

2. Cykl spotkań "Mama" - kwiecień/maj 2012
Cykl interaktywnych warsztatów specjalistycznych z zakresu psychologii, pedagogiki, prawa, edukacji i rozwoju zawodowego. Spotkania prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów z wymienionych dziedzin. Warsztaty mają na celu wieloaspektowe wzmocnienie poczucia własnej wartości nastoletnich mam, poszerzenie ich wiedzy na temat rozwoju i wychowania dziecka, a także przysługujących im praw, możliwości i potrzeby zdobywania nowych kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

3. Cykl spotkań "JA!" - czerwiec 2012
Cykl warsztatów filmowo - fotograficznych, majšcych na celu zaznajomienie uczestniczek z podstawami posługiwania się kamerą i aparatem cyfrowym, tworzenia scenariusza oraz montażu filmu i obróbki zdjęć. Uczestniczki w powołanych przez siebie zespołach przez kilka kolejnych spotkań pracować będą nad stworzeniem ciekawej historii poruszającej konkretny problem lub aspekt związany z macierzyństwem w wieku nastoletnim oraz przedstawieniem jej w postaci krótkiej etiudy filmowej.

Warsztaty prowadzone będą od marca 2012 do końca czerwca 2012.
Udział we wszystkich cyklach projektu jest bezpłatny.
Aletheia-art.pl | tel. 721 831 995
Realizacja: Studiostudio gerafik - tworzenie stronGeRAFIK