Twórcze szkoły

Prowadzimy od kilku lat innowacyjne Twórcze Zielone Szkoły metodą warsztatów artedukacyjnych. Jest to wyjątkowa i bardzo atrakcyjna forma spędzenia kilku szkolnych dni w zacisznym, malowniczym miejscu, ucząc się, bawiąc oraz rozwijając swą kreatywność i wyobraźnię.

Od 1012 roku prowadzimy współpracę przy organizacji wycieczek, zielonych szkół, obozów i kolonii dla dzieci oraz młodzieży przy współpracy z Akademią Rozwoju Twórczego - Artrip.Organizowane przez nas wyjazdy cieszą się dużą popularnością wśród Nauczycieli, Rodziców i Dzieci. Tworzymy bowiem ofertę kompleksową, zawsze dostosowaną do oczekiwań i potrzeb nam stawianych. Zajmujemy się stroną organizacyjną i programową, zapewniamy całodobową opiekę animatorów oraz przygotowujemy materiały pamiątkowe dla każdego z uczestników. Przede wszystkim gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil, podczas których uczestnicy odkrywają własną kreatywność, pasje i zdolność współpracy z rówieśnikami.Pragniemy Państwu i Dzieciom przedstawić ofertę na Rok Szkolny 2012-13. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas pozostawi moc wrażeń i ciekawych pomysłów w twórczo rozbudzonych młodych umysłach!

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym programem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Umówimy się z Państwem w celu zaprezentowania oferty oraz omówienia szczegółów wyjazdu.

Aletheia-art.pl | tel. 721 831 995
Realizacja: Studiostudio gerafik - tworzenie stronGeRAFIK